Інтерв‘ю: директор з маркетингу ТМ «ГАРМОНІЯ» — Олександр Волинець

0
1718

Інтерв‘ю: директор з маркетингу ТМ «ГАРМОНІЯ» — Олександр Волинець

Олександр Володимирович, у чому полягає Ваше бачення маркетингової стратегії для бренду «Гармонія» на 2014 рік ?

Стратегія компанії націлена на довгострокове зростання бізнесу, розвиток інноваційних технологій у виробництві, розширення і зміцнення партнерської мережі, задоволення найвищих вимог споживачів до молочної продукції .

Є два основні завдання маркетингової стратегії. Перше стосується сфери кількісних параметрів, а саме: збільшення обізнаності цільових аудиторій про нову продукцію компанії та залучення потоку покупців. Друге – сфера якісних показників: впровадження позиціонування, яке легко можна впізнати, і формування позитивного образу в сприйнятті цільовою аудиторією.

Ви доносите до споживача інформацію про співвідношення ціни і якості як Вашої вигідної конкурентної переваги ?

Тільки ті, у кого не вистачає маркетингових ідей, намагаються прямо заявити про те, що вони мають найякісніші продукти. Споживач шукає щось більше, ніж просто продукт, він шукає історію, філософію, легенду, які повинні стояти за брендом. Успішним буде бренд, який здатний викликати правильні емоції, втягуючи споживача в цю гру.

Олександр Володимирович, а які канали комунікації є пріоритетними для  «Гармонії» ?

Звісно, на сьогоднішній день найбільш пріоритетним є телебачення. Це ефективний засіб донесення інформації до споживача, особливо під час кризи, коли люди не можуть дозволити собі зайві витрати і частіше проводять своє дозвілля вдома. До того ж наш продукт розрахований на масового споживача, а телебачення охоплює дуже широку аудиторію. Крім цього основного каналу комунікації, ми використовуємо додаткові цільові канали, які залежать від зацікавленої аудиторії.

Яким Ви бачите подальший розвиток в умовах складної політичної та економічної ситуації?

Звичайно, непросто конкурувати в ситуації, коли споживач бачить на полиці два майже рівноцінні бренди, але один із 50% знижкою. Не приховуємо, що й ми іноді використовуємо такі ходи. Але робити ставку виключно на це — неправильно. Девальвувати свої бренди, занижувати їх цінність, чітко асоціювати з кризою — це шлях в нікуди. Фактично це допоможе підняти рівень продажу, порадувати власників, але для бренду це смерть.

Нам складніше боротися за споживача і прямо конкурувати з мега- лідерами. Але в той же час у нас є можливість запропонувати ринку те, на що великі компанії піти не можуть через значні ризики. А маленькі компанії здатні ризикнути і зробити великий крок вперед. До того ж корпорації не спроможні зростати на 300-400 % , а невеликі компанії можуть, і ми зможемо! Адже чим складніше завдання – тим цікавіша робота. Я вірю, що нам усе вдасться!

Рекомендуем: Волынец А. В.: Как привлечь клиентов в супермаркет?